Familia Regală, de 30 de ani alături de UNITER
![](https://www.romaniaregala.ro/wp-content/uploads/2023/06/1994_1-Regina-Margareta-Principele-Consort-Gala-UNITER.jpeg)
Acum exact 30 de ani, Majestatea Sa Margareta Custodele Coroanei urca pentru prima oară pe scena Galei Premiilor UNITER, în ianuarie 1993, pentru a conferi Premiul pentru cea mai bună piesă românească a anului 1992 Alinei Mungiu-Pippidi....
Sursa articol: https://www.romaniaregala.ro/jurnal/familia-regala-30-de-ani-alaturi-de-uniter/
Sursa articol: https://www.romaniaregala.ro/jurnal/familia-regala-30-de-ani-alaturi-de-uniter/